Aktualności arrow Imprezy arrow Regaty

Regaty
III Żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie DZ, Olsztyn 2012 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Toro
11.07.2012.

W dniach 06.07-08.07.2012, załoga Konstruktorów w składzie: Zbigniew Toroński, Tomasz Siuda, Lidia Kojder, Justyna Budner, Iwona Michalska, Jarosław Biernacki, Michał Kubisa, Piotr Łukaszewski wzięła udział w III Żeglarskich Mistrzostwach Polski w klasie DZ rozegranych na jeziorze Ukiel w Olsztynie.

Czytaj całość

"Ratujmy Dezety" - X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DZ Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
25.08.2011.

Na rozegranych w dniach 13 - 14 sierpnia 2011 w Giżycku X Międzynarodowych Długodystansowych Mistrzostwach Polski w klasie DZ, załoga Stowarzyszenia Sportowego KONSTRUKTORZY w składzie: Zbigniew Toroński - sternik, Marek Szczepka, Arkadiusz Błachut, Arkadiusz Olszewski, Piotr Łukaszewski, Henryk Szczygioł, Marcin Michalski, Jarosław Biernacki, Michał Kubisa, Michał Obremski, Adam Woźniacki, startująca na jachcie Fanaberia zajęła II miejsce w klasie DZ klasyczna, zostając tym samym Wicemistrzem Polski w klasie DZ.

Czytaj całość

II Żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie DZ, Olsztyn 2011 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
28.07.2011.

W dniach 08.07-10.07.2011 na wodach jeziora Ukiel - Krzywe w Olsztynie, odbyły się II Żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie DZ. Załoga reprezentująca Stowarzyszenie Sportowe KONSTRUKTORZY w składzie: Tomasz Siuda, Damian Szkabar, Jarosław Biernacki, Lidia Kojder, Ludmiła Maksymowicz, Wojciech Roman Maksymowicz, Justyna Budner, Jakub Siuda, Zbigniew Toroński, Piotr Łukaszewski, Jerzy Siergiej zajęła V miejsce w klasyfikacji generalnej.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 3 z 15