Aktualności arrow Imprezy arrow Narty

Narty
NeRKa 2011 - Narciarskie Regaty Konstruktorów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
08.04.2011.

W sobotę 26.02.2011 odbyła się druga edycja NeRKi, czyli Narciarskich Zawodów Konstruktorów 2011. Tradycyjnie gościliśmy na stoku stacji narciarskiej Stożek w Wiśle Łabajowie.
„Szklana góra”, jak potocznie nazywany jest Stożek, przywitał wszystkich uczestników przepiękną słoneczną pogodą, świetnie przygotowanymi trasami i niewielką ilością narciarzy na stoku.

 

Czytaj całość
 
NeRKa 2010 - Narciarskie Regaty Konstruktorów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
16.03.2010.

W niedzielę 07.03.2010 na stacji narciarskiej Stożek w Wiśle Łabajów odbyła się NeRKa 2010, czyli  Narciarskie Regaty Konstruktorów.
Na starcie NeRKi, stanęło 25 zawodników w czterech kategoriach: kobiet (7 zawodniczek), snowboard (2 zawodników) , senior sport (3 zawodników) oraz mężczyzn (14 zawodników). Przewidziano dwa przejazdy na trasie slalomu giganta - o końcowej klasyfikacji decydował czas najszybszego przejazdu.

 

Czytaj całość
 
Konstruktorzy na nartach - Istebna Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
25.02.2009.

Wreszcie się udało, Konstruktorzy zapoczątkowali sezon narciarski. Na miejsce wypadu narciarskiego wybraliśmy stok „Złoty Groń” w Istebnej.
Grupę narciarską tworzyli: Truskawa, Toro, Skaner, Piotr, Lidka, Tomek, Młody, Edyta, Ania, Agnieszka, Jurajski.
Pogoda dopisała. Dla części osób przeprowadziliśmy zajęcia szkoleniowe, pozostali korzystali z doskonałych warunków narciarskich.
Był to pierwszy tak liczny, zorganizowany wyjazd narciarski i miejmy nadzieję, że nie ostatni.
Dokumentacja fotograficzna z wyjazdu już w galerii.