Aktualności

Aktualności
Słoń Morski III w Błękitnej Wstędze j. Dzierżno Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
28.10.2008.
Wszystkie znaki na niebie i wodzie zapowiadały powtórkę regat z ubiegłego sezonu. Jezioro Dzierżno przywitało nas niesamowitą mgłą i zupełnym brakiem wiatru. Z tego też powodu początkowo planowany start na godzinę 11.00 został przesunięty prawie o godzinę.
Wyznaczono trasę po rombie plus jeden śledź w trakcie regat. Startujących podzielono na trzy klasy: Optymist, Open i Dwumasztówki. Nas oczywiście najbardziej interesowała rywalizacja pomiędzy jachtami dwumasztowymi, zgłoszono 3 dezety i 1 trenera.
 
 
Ratujmy Dezety 2008 zakończone Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
20.10.2008.
"Ratujmy Dezety" VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DZ zostały zakończone.
Pierwszy raz w historii imprezy, regaty zostały przerwane a tytuły Mistrzów Polski nie przyznane, powodem była pogoda, a raczej prognoza o nadciągającej burzy – co biorąc pod uwagę zeszłoroczny szkwał na Mazurach miało swoje uzasadnienie.
Załoga reprezentująca Stowarzyszenie Sportowe KONSTRUKTORZY zajęła V miejsce w klasyfikacji Dezeta Turystyczna, które jest naszym najlepszym wynikiem w historii startów w tej imprezie.
 
 
Info z Giżycka - przed startem Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Jurajski   
13.08.2008.

Na dwa dni przed startem w VII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w klasie DZ "Ratujmy Dezety", część załogi KONSTRUKTORÓW jest już w Giżycku, trwają ostatnie przygotowania jachtu do regat. Pozostała część teamu regatowego pojawi w Giżycku jeszcze dzisiaj, a najpóźniej w czwartek wieczorem.
Na gorąco kilka fotek, jak prezentuje się jacht i część załogi  przed tegorocznymi regatami:

2008_burta.jpg
2008_tent.jpg
2008_w_pracy.jpg
2008_zaloga.jpg
 

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 nast.  » koniec »»