Aktualności arrow Imprezy

Imprezy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
11.08.2008.

Tam, gdzie Konstruktorzy, tam imprezy, które organizujemy i do udziału, w których serdecznie wszystkich zapraszamy.

Image Regaty
Startujemy w regatach jachtów klasy DZ zarówno w kraju jak i zagranicą. Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski w klasie DZ "Ratujmy Dezety", to  Nasza najważniejsza impreza w roku.  Bierzemy w niej udział od 2003 roku.

Image Rejsy Morskie

Jednym z założeń Stowarzyszenia Sportowego KONSTRUKTORZY jest promocja żeglarstwa morskiego. Organizujemy od kilku lat tygodniowe rejsy morskie, na których każdy może poczuć prawdziwy smak morskiej przygody.

Image Dzierżno

Naszym akwenem jest jezioro Dzierżno Małe. Akwen powstały w latach 1933-1938 w wyrobisku po zakończonej eksploatacji piasków podsadzkowych, zasilany wodami rzeki Dramy, o powierzchniai 204 ha, ze słynną wyspą TUMIDAJ.
Tutaj praktycznie każdy z Nas zaczynał swoją przygodę żeglarską. Dzisiaj tworzymy bazę żeglarską, współpracując z klubami tego akwenu,  organizując kursy szkoleniowe i regaty żeglarskie.