Aktualności arrow Galeria arrow Chrzest Fazy, 06.07.2013

Chrzest Fazy, 06.07.2013 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
14.07.2013.

06 lipca 2013 o godzinie 11.30, zgodnie z tradycją żeglarską odbył się uroczysty chrzest i nadanie imienia nowej jednostce. Matką chrzestną została Joanna Masłowska, prywatnie żona Masła. Nowy jacht otrzymał nazwę FAZA.

Po chrzcie i uroczystym wodowaniu Fazy, odbyło się obowiązkowe opływanie nowego jachtu. Pierwszymi , którzy zmagali się z wiatrem i wodą na nowym jachcie byli, za sterem Masło, bez którego pomocy remont jachtu nie byłby możliwy oraz Jaro i Truskawa.

Impreza zorganizowana na terenie mariny u Tomka miała kameralny, wręcz rodzinny charakter – zjechali się konstruktorzy z rodzinami oraz przyjaciele i znajomi stowarzyszenia. Na wszystkich witających nowy jacht, czekał przygotowany grill.

Chrzest Fazy był drugą tego typu imprezą w historii stowarzyszenie i miejmy nadzieję, że nie ostatnią ;)).